Bosporus Tekstil Yönetim Kurulu Başkan'ı Hüseyin Yağız,tekstil sektöründeki çalışmalarına 2000 yılında Klasik Erkek Ceket üretimi ile başlamıştır.Yıllar içerisinde edindiği tecrübe ve deneyimlerini kullanarak ,gelişen teknolojiden de güç alarak 2010 yılında Bosporus Tekstil'i kurmuştur. Bugün 6000 m² alanda, en modern ve teknik makine parkuru bulunan üretim tesislerinde , 300 çalışanı ile klasik terzilik ve çağdaş tarzı birleştirerek erkek hazır giyim sektörünün öncü üreticilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Bosporus Tekstil ,erkekler için Takım Elbise,Ceket,Pantolon ve Yelek grubu üretimi yapmaktadır.Aylık 16,500 Adet Takım Elbise üretim kapasitesine sahiptir.

Kalite,seri üretim,zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bosporus Tekstil ihracat sektöründe ayrıcalıklı bir konumda yerini almıştır.

Koleksiyonları ile bir yandan modern görünüş için gerekli detayların yaratılmasına dikkat ederken diğer yandan geleneksel erkek şıklığı ve stilini de muhafaza eder.  

Misyonumuz :

Kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak güvenilir bir iş ortağı olmayı amaçlar.

Vizyonumuz :

Erkek hazır giyim sektöründe her zaman kaliteli,kusursuz ve trend ürünler sunarak,koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen yapısını bozmadan büyümeye devam etmektir.

 

 

 

 
Copyright 2017 © Bosporus Tekstil