Yaptığımız her işin merkezinde kalite var.

Üretim ve hizmet kalitesinde mükemmelliği hedef edinerek ,detay yönetimine kadar tüm süreçlerde ve işimizin her aşamasında en iyisini sunmaya odaklanmış , yetenekli bir ekibe ve vizyona sahibiz.

Sahip olduğumuz AUDIT , BSCI , SEDEX kalite yönetim sistemi ,müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilmemizi sağlamaktadır.

Üretimde kullanılan materyaller her aşamada akredite laboratuvarımız tarafından denetlenirken , çalışan ve müşterilerimizin fikri mülkiyet hakları çok az sayıda tekstil firmasının sahip olduğu AUDIT , BSCI , SEDEX Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile korunmaktadır.

Firmamız bünyesinde kullanılmakta olan Kurumsal Kaynak Planlaması Sistemi ( ERP) , iş geliştirme ,tedarik , üretim , finans , lojistik ve insan hakları dahil tüm süreçleri verimli bir şekilde yönetme imkanı sunmaktadır.

İş ortaklarımızla birlikte etik/sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Kendi işletmemiz gibi iş ortaklarımızın işletmelerini Bosporus Tekstil ailesi olarak sosyal ve çevresel yüksek standartlarla buluşturmayı hedefliyoruz.

 

 
Copyright 2017 © Bosporus Tekstil